skip to Main Content
Apdovanojimas Už Pasiektus Rezultatus 35-ajame Europos Meninės Gimnastikos čempionate

Apdovanojimas už pasiektus rezultatus 35-ajame Europos meninės gimnastikos čempionate

Birželio  7 dieną Vilniuje Lietuvos gimnastikos federacijos prezidentas Algimantas Gudiškis pasveikino Lietuvos meninės gimnastikos grupinių pratimų jaunimo rinktinės gimnastes – Emiliją Tarnauskaitę, Gabiją Cicėnaitę, Evą Dovidonytę, Patriciją Kilijonaitę, Pauliną Jočytę, jų treneres – Dalią Kutkaitę, Aldutę Giriūnienę, Svetlaną Jasevičienę, Valentiną Bagrijevą, Viktoriją Bagrijevą, Violetą Šestakovienę, Kristiną Urbanavičienę, Ritą Simonavičienę, Jolantą Martinkėnaitę – už pasiektus aukštus rezultatus 35-ajame Europos meninės gimnastikos čempionate. Prezidentas pasveikino ir su rinktine dirbusį psichologą Andrių Liachovičių bei varžybų teisėją Sigitą Mackonienę.
Rinktinės vyr. trenerė Dalia Kutkaitė dėkojo merginoms, jų tėveliams bei treneriams už įdėtas pastangas siekiant aukštų rezultatų.

Nuoširdžiausi sveikinimai mūsų klubo gimnastei Gabijai Cicėnaitei bei jos trenerėms – Jolantai Martinkėnaitei ir Svetlanai Jasevičienei.

REGISTRACIJA
Back To Top