skip to Main Content
Vasaros Dienos Stovykla

Vasaros dienos stovykla

Birželio 17-21 dienomis Žygimanto Augusto pagrindinėje mokykloje buvo organizuota dienos stovykla, kurioje dalyvavo 53 mūsų klubo gimnastės.

Be gimnastikos treniruočių, kurias vedė trenerės Jolanta ir Svetlana, mergaitės galėjo susipažinti bei išmokti Zumbos pagrindų, kurias dėstė trenerė Danguolė iš Klaipėdos, mokytoja Domicelė vedė improvizacijos pamokas o Kristina supažindino su šokiu pačias mažiausias stovyklas dalyves .

Vakaro veikloje gimnasčių laukė siurprizai: Atidarymo šventė su dovanomis, Stalo Teatras, Iliuzionistų pasirodymas, Madų šou, Protmūsis. Penktadienį laiką leidome Akropolyje, žiūrėjome kino filmą ir pietavome Picerijoje, po pietų laukė stovyklos uždarymo šventė, kurią vainikavo saldi cukraus vata kiekvienai gimnastei!

Pilna ispūdžių ir geros nuotaikos savaitė!

 

REGISTRACIJA
Back To Top